Mora Sigara Bırakma Tedavisi

MORA-Terapi Dr. Franz Morell tarafından keşfedilen ve 30 yılı aşkın zamandır birçok farklı hastalık için kullanılagelmiş olan bir tedavi şeklidir. Sigara bırakma konusundaki etkinliğinin keşfedilmesi ise sadece 4-5 yıl öncesine dayanır.

MORA-Terapi

MORA-Terapi kısaca bağımlılık yapan madenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. Yöntem birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkar. İçilen sigaradan alınan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda verilir. Amaç vücudun enerjetik bir yolla temizlenmesidir.

Etkisi

Uygulama sonrasında sigara isteği azalmakta ve giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali yaşanmaktadır. MORA-Terapi uygulaması sonrasında kişi, sigara içmeye kalksa bile hem eski bildik, tanıdık tadı alamamakta hem de bağımlılık durumunun eskisinden farklı olduğunu görmektedir. Etki -nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça kalıcıdır.

Tek Seans Yeterli? Sigara bırakma desteği olarak MORA-Terapi’nin tek seans uygulanması genellikle yeterlidir. İkinci seans ya da destek seansı ancak sigara isteğinin devam ettiği durumlarda önerilmektedir. İlk 48 saat vücudun yeni enerjetik duruma adaptasyonu için gerekli süredir, ancak 48 saat geçtiği halde halen sigara içme isteği duyuyorsanız size ücretsiz destek seansı kesinlikle önerilir.

Ya İstek Yeniden Başlarsa?

Sigaradan kurtulma sürecinde, kişilerin özellikle ilk aylarda karşılaşabilecekleri talihsiz olaylar, psikolojik stresler vs. sigaraya karşı eğilime yol açabilir. Böyle durumlar için de, sigaradan kurtulmaya çalışan kişiye destek verebilmek adına, ilk 3 ay boyunca kullanabilecek bir MORA-Terapi hakkı daha bulunmaktadır.

Böyle bir haklarının olduğunu bilmek kişilerdeki başarısızlık korkusunu azaltmakta ve içlerine sindirerek ve daha rahat biçimde sigarayı bırakabilmelerini sağlamaktadır. MORA-Terapi sigara bırakma programında 3 ay boyunca yapılacak ikinci bir uygulama için ücret talep edilmez.

Karar Vermek

MORA-Terapi size size rağmen sigarayı bıraktıramaz. Uygulamanın yarattığı değişimi kullanıp kullanmama kişinin kendi seçimidir. Yani sonsuza dek kurtulmak için artık istemiyorum diyebilmek ve samimiyet önemlidir.